Dom ProduktyArchitektoniczna tkanina metalowa

Sufity ozdobne z siatki drucianej ze spiralą na okładziny budowlane

Orzecznictwo
dobra jakość Metalowe zasłony Chain Chain Link na sprzedaż
dobra jakość Metalowe zasłony Chain Chain Link na sprzedaż
Opinie klientów
Metalowe zasłony są atrakcyjne i piękne w bardzo czysty i nowoczesny sposób. Używany w drzwiach szafy z egzotyczną sypialnią inspirowaną. To doskonały dodatek wykończeniowy!

—— Mirna

Kupiłem 12 zestawów tych łańcuchowych zasłon z obrazami na potrzeby naszych projektów hotelowych. Wygląda elegancko i komercyjnie, nie będąc zbyt bohemy. Jakość jest idealna. Obrazy na zasłonie wyglądają bardzo ładnie.

—— Juan

Mam filtry na czas. Uczciwy dostawca. Tolerence jest dobrze kontrolowane. Wyróżnij swoją postawę. Będziemy długo współpracować.

—— Stephy

Zarezerwowano 5000 metrów kwadratowych siatki architektonicznej. Teraz są instalowane w naszym projekcie. Wyglądają na bardzo teksturowane i nowoczesne. Mam nadzieję, że uda się zachować teksturę przez dłuższy czas.

—— Willy Fong

Im Online Czat teraz

Sufity ozdobne z siatki drucianej ze spiralą na okładziny budowlane

Chiny Sufity ozdobne z siatki drucianej ze spiralą na okładziny budowlane dostawca
Sufity ozdobne z siatki drucianej ze spiralą na okładziny budowlane dostawca Sufity ozdobne z siatki drucianej ze spiralą na okładziny budowlane dostawca

Duży Obraz :  Sufity ozdobne z siatki drucianej ze spiralą na okładziny budowlane

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JUMAO
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: JM-1018

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 mkw
Cena: USD45.3-92.3/sqm
Szczegóły pakowania: Drewniane palety
Czas dostawy: 35 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 m kw. / Miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Srebro Waga: 4,5 kg / mkw
Struktura: Wire & Rod Rod Diatance: 39 mm
Nazwa: Architektoniczna tkanina metalowa Pręt: 2,0 mm

Ozdobna tkanina metalowa siatka spiralna na okładziny budowlane

Fasady napinane (zwane także metalami architektonicznymi, tekstylnymi, tkaninowymi lub elastycznymi) są innowacyjną, długotrwałą i opłacalną alternatywą dla tradycyjnych ekranów elewacyjnych z metalowej siatki. Kosztują około 50% metalowej siatki / spiralnej metalowej fasady. Dodatkowo jeden zewnętrzny system budynku działa jak urządzenie zasłaniające lub cieniujące. Rozciągliwa architektoniczna siatka metalowa Fasady mogą występować w różnych formach i kształtach i mogą rozciągać się na duże odległości przy mniejszym wsparciu konstrukcyjnym niż tradycyjne materiały. Zwykle składa się z czystego, nowoczesnego aluminiowego systemu kadrowania, niestandardowych stalowych wsporników (w razie potrzeby) i materiału okładzinowego, który jest albo siatką rozciągliwą, membraną rozciągliwą albo folią odporną na rozciąganie. Nasze materiały okładzinowe podlegają w 100% recyklingowi i mają co najmniej 10-letnią gwarancję oraz przewidywaną żywotność od 18 do 30 lat.

Metalowa siatka architektoniczna jest coraz bardziej popularna w dekoracjach wewnętrznych i zewnętrznych. Dodatkowo ma wiele aplikacji, takich jak:

• Dzielnik przestrzeni.

• Dekoracja ścienna.

• Dekoracja sufitu.

• Zasłona.

• Balustrada poręczy.

• Siatka kabiny windy.

• Okładzina fasadowa.

• Laminowany drut szklany.

• Ekran osłony przeciwsłonecznej.

• Drzwi bezpieczeństwa.

• ekran kabin windy.

• Tkaniny do wykładzin podłogowych.

• Fasady z siatki drucianej.

• Ekrany Cień.

• Sufity architektoniczne.

• Metalowe draperie do ścian.

• Ekrany podziału i izolacji.

• Ekran izolacji klatek schodowych.

Niektóre zalety architektonicznej siatki metalowej są następujące:

Optymalna ochrona przed słońcem - tkanina z metalowej siatki do rolet zewnętrznych i wewnętrznych - klasyczny satynowy splot wewnętrzny i zewnętrzny zapewniający optymalną ochronę przed słońcem.
Optymalne widzenie na zewnątrz - Tkanina ekranowa do rolet wewnętrznych - Kosz splotowy zapewniający optymalny widok na zewnątrz - dostępny w 1%, 3%, 5% i 10% współczynniku otwarcia.
Połączenie komfortu wizualnego i wydajności termicznej jest najbardziej wydajnym materiałem pod względem komfortu widzenia i ochrony termicznej w przypadku rolet wewnętrznych. To, co czyni go tak zaawansowanym technicznie, to to, że jest on zaprojektowany z dwustronnym splotem z użyciem przędz o dwóch różnych kolorach: bieli skierowanej na zewnątrz, zapewniającej optymalną wydajność cieplną i ciemniejszego koloru dla wnętrza, oferując doskonały komfort wizualny na stanowisku pracy. Ekran jest dostępny w 3 różnych współczynnikach otwarcia, co pozwala wybrać zasłonę najlepiej dostosowaną w zależności od szerokości placu budowy i orientacji elewacji.

Szczegóły kontaktu
Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Su

Tel: +8615127837706

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)