Dom ProduktyArchitektoniczna tkanina metalowa

Mosiężna elastyczna metalowa tkanina architektoniczna Słoneczna ochrona rolet

Orzecznictwo
dobra jakość Metalowe zasłony Chain Chain Link na sprzedaż
dobra jakość Metalowe zasłony Chain Chain Link na sprzedaż
Opinie klientów
Metalowe zasłony są atrakcyjne i piękne w bardzo czysty i nowoczesny sposób. Używany w drzwiach szafy z egzotyczną sypialnią inspirowaną. To doskonały dodatek wykończeniowy!

—— Mirna

Kupiłem 12 zestawów tych łańcuchowych zasłon z obrazami na potrzeby naszych projektów hotelowych. Wygląda elegancko i komercyjnie, nie będąc zbyt bohemy. Jakość jest idealna. Obrazy na zasłonie wyglądają bardzo ładnie.

—— Juan

Mam filtry na czas. Uczciwy dostawca. Tolerence jest dobrze kontrolowane. Wyróżnij swoją postawę. Będziemy długo współpracować.

—— Stephy

Zarezerwowano 5000 metrów kwadratowych siatki architektonicznej. Teraz są instalowane w naszym projekcie. Wyglądają na bardzo teksturowane i nowoczesne. Mam nadzieję, że uda się zachować teksturę przez dłuższy czas.

—— Willy Fong

Im Online Czat teraz

Mosiężna elastyczna metalowa tkanina architektoniczna Słoneczna ochrona rolet

Chiny Mosiężna elastyczna metalowa tkanina architektoniczna Słoneczna ochrona rolet dostawca
Mosiężna elastyczna metalowa tkanina architektoniczna Słoneczna ochrona rolet dostawca Mosiężna elastyczna metalowa tkanina architektoniczna Słoneczna ochrona rolet dostawca

Duży Obraz :  Mosiężna elastyczna metalowa tkanina architektoniczna Słoneczna ochrona rolet

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JUMAO
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: JM-1020

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 mkw
Cena: USD45.3-92.3/sqm
Szczegóły pakowania: Drewniane palety
Czas dostawy: 35 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 m kw. / Miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Złoto Waga: 3,75 kg / mkw
Struktura: Okrągły drut i pręt Rod Diatance: 13mm
Nazwa: Architektoniczna tkanina metalowa Pręt: 1,20 mm

Mosiężna, elastyczna, spiralna siatka architektoniczna, metalowa tkanina do zewnętrznych elewacji ściennych

ELEWACJE BUDOWLANE Z TKANINĄ METALI ARCHITEKTONICZNEJ: Na fasadzie budynku nad przeszkleniem lub oknami ekrany metalowe Tensile Architectural Metal Mesh Facade zapewniają bardzo atrakcyjny wygląd, odbijając ciepło słoneczne, redukując olśnienie, utrzymując oświetlenie dzienne i przejrzystość wizualną. Jest to bardzo ekologiczny sposób oszczędzania pieniędzy na kosztach energii, a także na kosztach instalacji. W Szanghaju jest projekt, w którym właściciel udokumentował, że od 2004 roku zaoszczędził ponad 50 000 USD rocznie na kosztach energii dzięki dodaniu siatkowych ekranów elewacyjnych na zewnętrznych oknach. To było 50 000 $ oszczędności w ciągu 11 lat, co stanowi znaczące oszczędności, które spłacają się w ciągu zaledwie kilku lat. Siatkowe ekrany elewacyjne również regulowały temperaturę wewnątrz budynku, ponieważ ciepło słoneczne ze słońca nie przenikało przez jeden koniec budynku, podczas gdy drugie było zbyt zimne.

Wprowadzenie do struktur naciągowych z metalową tkaniną architektoniczną:

Wytrzymała architektoniczna tkanina metalowa to nowoczesna technika, w której membrany architektoniczne przynoszą krzywiznę, przezierność, aby pokryć jasne i bardzo duże przęsła w środowiskach wewnętrznych i zewnętrznych, jej lekkość i światło dzienne są nieporównywalne z żadną inną techniką budowlaną.

Membrana pięknie tworzy zarówno strukturę, jak i powłokę obwiedni budynku i działa z maksymalną wydajnością, osiągając trójwymiarową powierzchnię przy stałym naprężeniu.

Niektóre zalety architektonicznej tkaniny z siatki metalowej:

Jedna tkanina, dwa poziomy ochrony przeciwsłonecznej: umożliwia doskonałą kontrolę oświetlenia na stanowisku pracy. Architectural metal fabric screen Plus to wysoce innowacyjny produkt oferujący dwa oddzielne poziomy ochrony przeciwsłonecznej. Zapewnia to maksymalny komfort dla użytkownika, w tym korzyści wynikające ze zwiększonego światła i przejrzystości. Testy wykazały, że Screen Plus wyraźnie poprawia komfort widzenia i warunki pracy. Zapewnia od 50% do 100% więcej światła niż tradycyjna roleta, jednocześnie całkowicie kontrolując odbicie i odblaski na ekranach komputerów.
Progresywna ochrona przed słońcem - ekran wewnętrzny o progresywnej gęstości przeznaczony do szklanych ścian osłonowych - ekran do progresywnego sterowania oświetleniem.
Ekologiczny ekran - bez PCV i bezhalogenowy Tkanina ekranowa do rolet wewnętrznych - bardzo cienki i lekki kosz z PCV dostępny w 3% i 5% współczynniku otwarcia.

Szczegóły kontaktu
Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Su

Tel: +8615127837706

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)