Dom

Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd profil firmy

profil firmy
Shenzhou City Jumao Metal Products Co., Ltd opracowała produkty metalowe, w tym ozdobne siatki druciane, metalowe zasłony, architektoniczne tkaniny metalowe, siatki siatki siatki i siatki siatki od 2016 roku. Towary są podzielone na trzy serie, w tym seria metalowa kurtyna, Metalowe siatki architektoniczne serii i metalowe filtry siatkowe. Z wyjątkiem tych trzech serii, metalowa siatka druciana, wyroby z siatki drucianej i pręty kurtynowe są tym, co opracowaliśmy jako projekt klientów. Dziś mamy ponad pięćset specyfikacji produktów. Nasza fabryka została certyfikowana przez CE. Naszym celem jest poprawa wizualnego efektu budynku, zwiększenie funkcjonalności budynków i optymalizacja ekonomiczna przez cały czas.

Posiadamy różne rodzaje materiałów, kolorów i wzorów do wyboru przez klienta. Od dostosowywania próbek do instalacji, nasza pełna i wydajna usługa zaspokoi Twoje potrzeby. Niezwykła konstrukcja nie zostanie wymieniona. Nasza elastyczna siatka druciana oferuje fantastyczne wnętrze i zewnętrzną powierzchnię wystrój, który jest przyjazny dla środowiska i harmonijny.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Shenzhou City Jumao Metal Products Co., Ltd rozpoczęła działalność od niewielkiego zakładu produkcyjnego i przez kilka lat rozwinęła się w znakomite firmy eksportowe.

Chiny Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd profil firmy
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : JUMAO METAL

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 300-500

Rok założenia : 2014

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Certyfikaty Chiny Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Certyfikaty

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!