Dom ProduktyMetalowe zasłony Chain Chain Link

Aluminiowe metalowe ogniwa łańcuszkowe wiszące DIY draperia z matowym złotym kolorze

Orzecznictwo
Chiny Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Metalowe zasłony są atrakcyjne i piękne w bardzo czysty i nowoczesny sposób. Używany w drzwiach szafy z egzotyczną sypialnią inspirowaną. To doskonały dodatek wykończeniowy!

—— Mirna

Kupiłem 12 zestawów tych łańcuchowych zasłon z obrazami na potrzeby naszych projektów hotelowych. Wygląda elegancko i komercyjnie, nie będąc zbyt bohemy. Jakość jest idealna. Obrazy na zasłonie wyglądają bardzo ładnie.

—— Juan

Mam filtry na czas. Uczciwy dostawca. Tolerence jest dobrze kontrolowane. Wyróżnij swoją postawę. Będziemy długo współpracować.

—— Stephy

Zarezerwowano 5000 metrów kwadratowych siatki architektonicznej. Teraz są instalowane w naszym projekcie. Wyglądają na bardzo teksturowane i nowoczesne. Mam nadzieję, że uda się zachować teksturę przez dłuższy czas.

—— Willy Fong

Im Online Czat teraz

Aluminiowe metalowe ogniwa łańcuszkowe wiszące DIY draperia z matowym złotym kolorze

Aluminiowe metalowe ogniwa łańcuszkowe wiszące DIY draperia z matowym złotym kolorze
Aluminiowe metalowe ogniwa łańcuszkowe wiszące DIY draperia z matowym złotym kolorze Aluminiowe metalowe ogniwa łańcuszkowe wiszące DIY draperia z matowym złotym kolorze Aluminiowe metalowe ogniwa łańcuszkowe wiszące DIY draperia z matowym złotym kolorze Aluminiowe metalowe ogniwa łańcuszkowe wiszące DIY draperia z matowym złotym kolorze

Duży Obraz :  Aluminiowe metalowe ogniwa łańcuszkowe wiszące DIY draperia z matowym złotym kolorze

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JUMAO
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: JM-CH140
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 mkw
Cena: Negociation
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełka
Czas dostawy: 15 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50000 METRÓW ZA MIESIĄC

Aluminiowe metalowe ogniwa łańcuszkowe wiszące DIY draperia z matowym złotym kolorze

Opis
typu: Więzy Kolor: Matowy Złoty
Szerokość: 0,35 " aplikacji: Parawan
Znak: Zakrzywiony Nazwa: Metalowe zasłony Chain Chain Link
High Light:

metal chain fly screen

,

chain link room divider

Wiszące DIY Draperia Aluminium METAL Chain Link Zasłony w Matowym złotym kolorze

Metalowe zasłony z łańcuchem aluminiowym mają doskonały efekt widzenia powierzchni i unikalny kształt łącznika. Zasłonę ogniw łańcucha można anodować na różne kolory, co jest bardzo mile widziane przez projektantów.
A także możemy produkować wiele kształtów i rodzajów łańcuchów ogniw łańcucha, które często są zdobione w hotelu, centrum handlowym, hali wystawowej itp.

Dzięki własnemu opatentowanemu mechanizmowi możliwe jest odtwarzanie obrazów, wzorów i logo, ponieważ każde ogniwo siatki działa jak piksel. Definicję obrazów można również dostosować do standardowej rozdzielczości za pomocą łączy Kriska lub wysokiego zdefiniowanego wyobrażenia, używając małej i eleganckiej Sniny, która oferuje dokładniejszą rozdzielczość.

Ilość światła lub gęstości można dostosować do każdego wymagania, stosując standardowy rozstaw pasma lub półprzepuszczający, aby uzyskać efekt światła lub pożądany intymność. Możliwe jest również zastosowanie gorszego zapięcia, aby pasmo się nie poruszało, łączenie łańcuchów, aby pasmo stało się tkaniną metalową lub nawet kształtowaniem łańcucha przez przycinanie łańcuchów tworzących wymagane kształty.

Szczegóły dotyczące zasłon metalowych łańcuszków

Połączyć

A. Średnica drutu B. Długość łącznika C. Szerokość łącznika

1. A = 2,0 mm, B = 24 mm, C = 12 mm

2. A = 1,6 mm, B = 24 mm, C = 10 mm

3. A = 1,5 mm, B = 16 mm, C = 9,0 mm

Waga 1) 37 g / m2) 24 g / m3) 22 g / m
Materiał Anodyzowane aluminium
Nieprzezroczystość 40% -60% nieprzezroczystości przy 90 ° padania światła, w zależności od rozstawu łańcuchów i wykończenia łańcuchów.
cechy Bez przewodności elektrycznej, bez pochłaniania dźwięku, bez zapachu, odporny na kwasy o wartości pH do 8, odporny na rdzę, odporny na wodę morską i utlenianie, bardzo odporny na działanie światła słonecznego
Temp pracy -30 ℃ do 50 ℃

Aplikacje

Zabiegi na okna / Przegrody i ścianki działowe / Instalacje zewnętrzne / Zastosowania przemysłowe / Wykładziny ścienne / Backdrops / Zabiegi sufitowe / Zasłony prysznicowe / Produkty wizualne / Elementy wodne / Bezpieczeństwo / Partycja przestrzenna.

Rozwiązania kolorystyczne metalowych zasłon ogniw łańcucha
Kolor jest wystarczająco bogaty do wyboru. Czerwony, zielony, czarny, złoty, srebrny, miedziany, niebieski, itp. Każdy kolor może być wykonany jako twoje wymagania.

Szczegóły kontaktu
Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Su

Tel: +8615127837706

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!