Dom ProduktyArchitektoniczna tkanina metalowa

Zewnętrzne Odcienie Architektoniczne Metalowe Tkaniny Miedziane Siatki Ekranowe

Orzecznictwo
Chiny Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Metalowe zasłony są atrakcyjne i piękne w bardzo czysty i nowoczesny sposób. Używany w drzwiach szafy z egzotyczną sypialnią inspirowaną. To doskonały dodatek wykończeniowy!

—— Mirna

Kupiłem 12 zestawów tych łańcuchowych zasłon z obrazami na potrzeby naszych projektów hotelowych. Wygląda elegancko i komercyjnie, nie będąc zbyt bohemy. Jakość jest idealna. Obrazy na zasłonie wyglądają bardzo ładnie.

—— Juan

Mam filtry na czas. Uczciwy dostawca. Tolerence jest dobrze kontrolowane. Wyróżnij swoją postawę. Będziemy długo współpracować.

—— Stephy

Zarezerwowano 5000 metrów kwadratowych siatki architektonicznej. Teraz są instalowane w naszym projekcie. Wyglądają na bardzo teksturowane i nowoczesne. Mam nadzieję, że uda się zachować teksturę przez dłuższy czas.

—— Willy Fong

Im Online Czat teraz

Zewnętrzne Odcienie Architektoniczne Metalowe Tkaniny Miedziane Siatki Ekranowe

Zewnętrzne Odcienie Architektoniczne Metalowe Tkaniny Miedziane Siatki Ekranowe
Zewnętrzne Odcienie Architektoniczne Metalowe Tkaniny Miedziane Siatki Ekranowe Zewnętrzne Odcienie Architektoniczne Metalowe Tkaniny Miedziane Siatki Ekranowe

Duży Obraz :  Zewnętrzne Odcienie Architektoniczne Metalowe Tkaniny Miedziane Siatki Ekranowe

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JUMAO
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: JM-1042
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 mkw
Cena: USD45.3-92.3/sqm
Szczegóły pakowania: Drewniane palety
Czas dostawy: 35 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 m kw. / Miesiąc

Zewnętrzne Odcienie Architektoniczne Metalowe Tkaniny Miedziane Siatki Ekranowe

Opis
materiał: Miedź Waga: 2,3 kg / mkw
Lina: 0,45 mm * 3 Pręt: 0,5 mm
Nazwa: Architektoniczna tkanina metalowa Kolor: Miedź
High Light:

stainless steel architectural mesh

,

creative architectural metals

Odcienie zewnętrzne Architektoniczne metalowe tkaniny / splot siatkowy ekran

Zewnętrzne systemy cieniujące w architekturze metalowej z metalu oszczędzają energię i pełnią ważną funkcję w oświetleniu dziennym. Metalowa siatka zaciemnia światło słoneczne, redukując obciążenie cieplne, wymagania chłodzenia i ostatecznie zużycie energii. Metalowe tkaniny architektoniczne promują również wentylację i redukują odblaski, a jednocześnie zachowują widoczność, odcienie zewnętrzne Jumao zapewniają więcej korzyści niż tradycyjne systemy zaciemniające i mogą być określone dla prawie każdego nieprzezroczystości, cieniowania lub wymaganie dotyczące redukcji ciepła. W oparciu o wzór siatki zmienia się interakcja materiału ze światłem i ciepłem. Zamknięte, ciasne splotki mogą blokować wysoki procent promieniowania podczerwonego i światła widzialnego, podczas gdy bardziej otwarte wzory pozwalają na wyższy poziom transmisji.

Zalety elewacji wykonanej z architektonicznej siatki metalowej:

  • Naturalna wentylacja
    Tkanina ze stali nierdzewnej jest lekka, trwała i przezroczysta, zapewniając szereg korzyści dla twojego budynku. Przezroczystość tkaniny ze stali nierdzewnej pozwala jej działać jako naturalny system wentylacyjny. Wykorzystując materiał ze stali nierdzewnej na fasadzie np. Parkingu, można wyeliminować konieczność stosowania kosztownych systemów HVAC, co nie tylko obniży koszty energii, ale także będzie mieć pozytywny wpływ na środowisko. Dodatkowo, otwartość tkaniny pozwala na przepływ naturalnego światła i powietrza oraz poprawę jakości powietrza w przestrzeni. Tkanina ze stali nierdzewnej może również obniżyć koszty systemu ochrony przeciwpożarowej.

  • Ochrona pogody
    Od surowego śniegu do suchego pustynnego upału lub silnych wiatrów fasady ze stali nierdzewnej są funkcjonalne w każdych warunkach pogodowych. Nasza metalowa tkanina architektoniczna stanowi skuteczną i opłacalną barierę dla warunków pogodowych na całym świecie.

  • Ochrona przed upadkiem
    Wykonane ze stali nierdzewnej, nasza tkana, architektoniczna siatka druciana jest niezwykle mocna, sztywna i trwała, zapewniając dodatkową ochronę przed obrażeniami. Pełnowymiarowe, naprężone panele z siatki działają jak osłona przed upadkiem. Ponadto poręcze z siatki mogą zapewnić dodatkowy poziom bezpieczeństwa i ochrony przed upadkiem.

Szczegóły kontaktu
Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Su

Tel: +8615127837706

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!