Dom ProduktyDekoracyjne wstawki z siatki drucianej

Płaskie dekoracyjne wstawki z siatki drucianej dla projektu inspiracji Wow Inspiration Interior Design

Orzecznictwo
Chiny Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Metalowe zasłony są atrakcyjne i piękne w bardzo czysty i nowoczesny sposób. Używany w drzwiach szafy z egzotyczną sypialnią inspirowaną. To doskonały dodatek wykończeniowy!

—— Mirna

Kupiłem 12 zestawów tych łańcuchowych zasłon z obrazami na potrzeby naszych projektów hotelowych. Wygląda elegancko i komercyjnie, nie będąc zbyt bohemy. Jakość jest idealna. Obrazy na zasłonie wyglądają bardzo ładnie.

—— Juan

Mam filtry na czas. Uczciwy dostawca. Tolerence jest dobrze kontrolowane. Wyróżnij swoją postawę. Będziemy długo współpracować.

—— Stephy

Zarezerwowano 5000 metrów kwadratowych siatki architektonicznej. Teraz są instalowane w naszym projekcie. Wyglądają na bardzo teksturowane i nowoczesne. Mam nadzieję, że uda się zachować teksturę przez dłuższy czas.

—— Willy Fong

Im Online Czat teraz

Płaskie dekoracyjne wstawki z siatki drucianej dla projektu inspiracji Wow Inspiration Interior Design

Płaskie dekoracyjne wstawki z siatki drucianej dla projektu inspiracji Wow Inspiration Interior Design
Płaskie dekoracyjne wstawki z siatki drucianej dla projektu inspiracji Wow Inspiration Interior Design Płaskie dekoracyjne wstawki z siatki drucianej dla projektu inspiracji Wow Inspiration Interior Design

Duży Obraz :  Płaskie dekoracyjne wstawki z siatki drucianej dla projektu inspiracji Wow Inspiration Interior Design

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: JUMAO
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: JM-MC9016
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 mkw
Cena: USD42-65/sqm
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełka
Czas dostawy: 10-20 dni
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 6000 m kw. / Miesiąc

Płaskie dekoracyjne wstawki z siatki drucianej dla projektu inspiracji Wow Inspiration Interior Design

Opis
materiał: Stal Kolor: Anty brąz
Otwarcie: 1/4 " aplikacji: Studio
styl: Płaski drut Nazwa: Dekoracyjne wstawki z siatki drucianej
High Light:

decorative wire mesh for cabinet doors

,

wire mesh grille inserts for cabinets

Ozdobne druciane wstawki z siatki drucianej do wnętrz inspirujących Wow Inspiration Interior Home Design

Dekoracyjna wstawka z siatki drucianej pozwala wyróżnić i ulepszyć szafki, piwnice, meble i inne projekty architektoniczne. Fabrykanci fabryki JUMAO mają ponad czterdzieści lat doświadczenia w produkcji, skomplikowanej, produkowanej w Chinach kowalstwa. Każda kratka jest zaciśnięta i ręcznie tkana, a następnie pokryta galwanicznie z wykończeniem. Do uzyskania trwałości stosuje się ostateczną powłokę lakierniczą o wysokiej jakości. Zalecane tylko do użytku w pomieszczeniach. Dostępne w arkuszach 20 "x 48", które można łatwo przyciąć, aby spełnić wymagania projektu.

Siatki druciane z ozdobnych drucianych wstawek z siatki drucianej nie są spawane, ale są utrzymywane razem dzięki efektowi tkania. W rezultacie charakter kratki powinien być nieco elastyczny, a podczas transportu prawdopodobnie zmienić kształt i wydaje się, że jest to niewłaściwy rozmiar. Prosty ruch ściskający lub scissoringowy przywróci kratkę do oryginalnej długości i szerokości.

Instalowanie nowych paneli w starych drzwiach szafy może naprawdę ubrać kuchnię (a nowe panele są o wiele tańsze niż nowe szafki). Materiały wkładane przez JUMAO obejmują kratkę z siatki drucianej z drutu miedzianego, stalową siatkową siatkę, aluminiową siatkę drucianą i wiele innych. Dodanie wkładek "cechowych" do tylko jednej lub dwóch drzwi szafy może być zaskakujące i bardzo tanie. Jeden z naszych właścicieli postanowił zainstalować dekoracyjne wstawki z siatki drucianej we wszystkich górnych drzwiach szafy. Początkowo chcieli użyć stali nierdzewnej, aby dopasować swoje urządzenia, ale poszli z aluminium po odkryciu, że kosztuje jedną trzecią ceny i ma podobny wygląd.

Zastosowanie wstawki z siatki z ozdobnego drutu tworzy wyjątkowy wygląd z licznymi praktycznymi zaletami. Ozdobne wstawki z siatki drucianej są oddychające, co umożliwia cyrkulację powietrza, dzięki czemu są idealne do sprzętu audiowizualnego i kina domowego lub tam, gdzie wymagana jest cyrkulacja powietrza, aby zapobiec przegrzaniu.

Szczegóły kontaktu
Shenzhou City Jumao Metal Products Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Su

Tel: +8615127837706

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!